14. mail toimub väljasõit Lahemaale, et osaleda Oandu looduskooli poolt juhendataval Tsitre pargi ja Muuksi linnamäe puude ja põõsastega tutvumisest ning puude kaaslastega tutvumisest - lindude, putukate, sammalde ja samblikega. Väljasõit kooli juurest 8.30. Esmalt sõidame Kolga mõisa juurde, mida ka väljaspoolt uudistame. Järgneb puude ringi koolitus, mis lõppeb lõkke ääres piknikuga. Peale lõunat külastame Palmse mõisa, Sagadi mõisa koos mõisa eluruumide külastamisega (pilet reisi hinnas), seejärel Altja kalurikülas jalutuskäik ning koduteel sissepõige Ebavere mäele, kus imetleme Vooremaa vooresid. Tagasi Tartusse jõuame orienteeruvalt 20.30 paiku. Reisi hind on 190.- kr. Kaasa piknikumaterjal lõkkel valmistamiseks ning jook. Reis toimub koos 2.a ja 4.b klassiga. See sõit tuleb põnev ja huvitav. Kõigil kellel on võimalik, võtke osa.
 
 
Esmaspäeval 4. tunni ajal toimub aulas etendus. Pilet 30.- krooni. See etendus on väga vahva. Suuremad klassid on seda juba näinud. Palun võta raha kaasa.
 
 
KIITUS KÕIGILE MEIE KLASSI ÕPILASTELE, KES ESINESID KEVADPEOL. SUUR, SUUR AITÄH TEILE.
ÕPETAJA ÜLLE
 
 
Neljapäeval, 6. mail kell 18.00 toimub kooli aulas traditsiooniline KEVADKONTSERT. Ootame vanemaid kuulama ja vaatama.
 
 
Neljapäeval, 29. aprillil tuleb meie kooli lasteteater "Sõber" etendusega "Poiss, kes otsis nime"
Pilet 25.- krooni. Võid juba homsest raha hakata tooma.
 
 
Täna toimus koolis jüriöö jooks. Meie klassi võistkond, kuhu kuulusid: BRAIT, MARY-LIIS, PATRIK, KATHRINA, MARKUS, KELLY, KRISTOFER-ROBIN JA ANETT saavutas I koha.
Õnnitlen võitjaid!
 
 
22. aprillil läheme metsa matkama, nuusutame kevade lõhnu, kuulame erinevaid kevadhääli, uurime pungade puhkemist. Programm toimub Kütiküla matkarajal, mis asub Jõgevamaal. Lahkume kooli juurest kell 8.00 ja tagasi peaksime jõudma ~13.00.
Selga, jalga ilmastikukindlad riided ja jalanõud, väike eine ja jook (koolist saame ka paki kaasa). Kuna ilma bussita me sinna ei saa, siis bussiraha on 60.- krooni.
Ootan kaasa ka ühte lapsevanemat. Kelle oleks võimalik tulla, palun andke märku.
 
 
Picture
 
 
 
2. juunil 2010 a toimuvad meie kooli olümpiamängud. Klassil peab selleks ajaks olema midagi ühtset. Kõige kergem variant on tellida T-särgid, kuhu saab peale trükkida kooli olümpiamängude logo ja/või klassi numbri või lapse nime. T-särk läheks maksma 60.- krooni. (Selle tegemise eest hoolitseb õp Heigo Klaos). Peame kiiresti otsustama, et saada lastele meeldivam värv
Ootan tagasisidet neilt, kes pakuvad välja mõne muu variandi. Hakkaksin raha koguma aprillikuul.
 
 
Lõbusat ja põnevat koolivaheaega! Vaheaeg kestab 20. märtsist 28. märtsini. Ärge unustage "Tere, kevadet!"